XXXIX Zimowe Jazdy i Marsze na Orientację
TD Etap 1
Miejsce Nazwisko i Imię Środowisko PK PP
1 Karaś  Jakub KTK Be-loć Piekary Śląskie 0 1000
2 Karaś  Bartłomiej KTK Be-loć Piekary Śląskie
Widera  Marek KTK Be-loć Piekary Śląskie -60 909
3 Skoczyński  Arek PKT Plessino Pszczyna -130 803
TM
Miejsce Nazwisko i Imię Środowisko PK PP
1 Bugiel  Patryk KInO Zorientowani Rybnik
Liszka  Paweł KInO Zorientowani Rybnik -115 1000
2 Milewski  Michał Gimnazjum nr 2 Rybnik -145 970,5
3 Flak  Tomasz Gimnazjum nr 2 Rybnik -145 970,5
4 Nowakowski  Damian Gimnazjum nr 2 Rybnik -160 955,8
5 Musioł  Adam KInO Zorientowani Rybnik
Nalepa  Dawid KInO Zorientowani Rybnik -205 911,7
6 Słota  Marek KTK Be-loć Piekary Śląskie
Parzonka  Szymon KTK Be-loć Piekary Śląskie -355 764,7
7 Kokoszka  Kamil Gimnazjum nr 2 Rybnik
Kostrzewa  Jakub Gimnazjum nr 2 Rybnik -360 759,8
8 Knesz  Wojciech Gimnazjum nr 2 Rybnik -385 735,2
9 Jenczmyk  Marcin KTK Be-loć Piekary Śląskie
Sośniok  Mateusz` KTK Be-loć Piekary Śląskie -622 502,9
TU
Miejsce Nazwisko i Imię Środowisko PK PP
1 Wojaczek  Dawid KInO Zorientowani Rybnik
Drabiniok  Mateusz KInO Zorientowani Rybnik -385 1000
2 Bugański  Ireneusz SKKT PTTK Ł-owce Rybnik
Bugański  Sylwester SKKT PTTK Ł-owce Rybnik -502 922
3 Malarz  Marta MUKS Gliwice -530 903,3
4 Mitas  Michał KTK Be-loć Piekary Śląskie -563 881,3
5 Słota  Katarzyna KTK Be-loć Piekary Sląskie -580 870
6 Bartosik  Ewelina V LO Dąbrowa Górnicza
Kaszuba  Bożena V LO Dąbrowa Górnicza -634 834
7 Budzyński  Kamil V LO Dąbrowa Górnicza
Lis  Adrian V LO Dąbrowa Górnicza -850 690
8 Bulińska  Natalia V LO Dąbrowa Górnicza
Musiał  Ania V LO Dąbrowa Górnicza -851 689,3
9 Duda  Daniel V LO Dąbrowa Górnicza
Banaszczyk  Łukasz V LO Dąbrowa Górnicza -896 659,3
TW
Miejsce Nazwisko i Imię Środowisko PK PP
1 Blimke  Roman Indywidualnie Tychy -585 1000
2 Świetlik  Sylwester KTK Be-loć Piekary Śląskie -800 856,6
TZ
Miejsce Nazwisko i Imię Środowisko PK PP
1 Boryczka  Wojciech KTK Be-loć Piekary Śląskie -23 1000
2 Rojek  Szymon KInO Zorientowani Rybnik -321 801,3
3 Dulias  Tadeusz V LO Dąbrowa Górnicza -699 549,3
4 Staszewska  Agata KInO o/PTTK Dąbrowa Górnicza -830 462
5 Skoczyński  Adam PKT Plessino Pszczyna -910 408,6
6 Polonius  Łukasz Czartak Katowice -920 402
7 Kucharski  Tadeusz Koło PTTK nr 2 przy KWK Wujek Katowice -1180 228,6
Computers & Control s.c. Sunday, February 25, 2007 12:49:40